TOPlist
 
 
 
oCity
Online svět pro vás
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČASOPIS S DOBRÝMI TIPY
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SEXUÁLNÍ FANTAZIE ŽEN
 
sexual_fantasy.jpg
 
 

Submisivní otrokyně

Navzdory emancipaci a touze být dominantní, každá holka občas v posteli zatouží po totální oddanosti silného muže, kterému respekt vyzařuje z každého póru na těle. Rady se poddávají charismatickým, zkušeným milencem, kteří je přivedou k orgasmu, aniž museli hnout brvou, či našeptávat. "Milujeme, když chlap ví, co dělá a dá jasně najevo, že o tom nepotřebuje diskutovat. Zpočátku námi lomcuje nejistota, ale když jednou dokáže, že on je tady šéfem a ví, jak potěšit ženu, s radostí se necháme dirigovat.

 

Luxusní eskorta

Je zajímavé, že představa nóbl profesionálky, která se sexem živí a vydělává velké peníze se v žebříčku objevila až na druhém místě ... Možná to souvisí s faktem, proč je prostituce věčným řemeslem. 

 

Sex na veřejnosti

Sto lidí, sto chutí. No přece jen jedna chuť a fantazie, je u žen zcela běžná. Sex na veřejnosti, na místech, kde by to partner nečekal, nebo dokonce, rychlovka, s neznámým mužem, kterého náhodně setkali. Čím více veřejné, tím lépe. Parkoviště, výtah, nebo stolek v restauraci, za kterým právě večeříme, je jedna z nejnapínavějších představ.

 

S mladším mužem

Dámy, které mají doma partnera staršího od nich, velmi často láká představa milování s mladším "zajíčkem". A ty, které mají mladšího, možná s ještě mladším ... Nehynoucí představa, která vyvolává rozkoš ze svádění "nevinného" a zasvěcování ho do tajů tělesné lásky. Tato představa mnohým "zajíčkem" vyhovuje, takže i zde můžeme najít společné vzrušení.

 

Sex s kámoškou

Nejsme sice v americkém filmu, ale jejich scénáře musí pocházet z nějaké ženské hlavy. Baby se totiž rady oddávají představě čistě dívčího večera, který skončí mimořádně rozpačitým ránem pod společnou přikrývkou. "Babské intimita je prostor, kde chlap nemá místo. Ať už jde jen o intimní rozhovory o představách, či zkušenostech, nebo objevování nových. Kopa holek má za sebou nějaké hraní se s kamarádkou, jiné se dostanou jen po určitou hranici.

 

Kolega

Ženská fantazie je opravdu nekonečná, představují si sex s někým, kdo o tom ani netuší. Kolega v práci, který nás tak trochu ignoruje, je pro nás jako afrodisiakum. Chceme z něho strhnout tu voňavou vyžehlené košili a sednout si na něj, během toho, jak pracuje. Jeho kancelář se najednou stává tím nejsexy místem, kde by se naplnily všechny naše vnitřní fantazie.

 

S více muži

I když touto představou "trpí" většina žen, málokdy ji i realizují. I proto, že muži většinou naopak sní o skupinovém sexu, kde převládají ženy.

 

Oddané

Tak, jak umí být ženy neúprosné a dominantní, tak si umí představit, jak plní partnerovy prosby jednu po druhé. Na stolku v obývacím pokoji, na kuchyňské lince, na zemi v ložnici. Čekat na to, co s námi náš partner udělá, aniž jsme to věděli, ženy dostává do extáze. Dominantní muž, který se nebojí vyslovit jakoukoliv touhu, je snem nejedné ženy.

 

Sex s celebritou

Nejsou to muži, kdo na koncertech chodí za Madonnou, Britney Spears nebo Shakirou. Jsou to ženy, které čekají před hotelem a před zadním východů z koncertních sálů, aby ulovili Bon Joviho nebo chlapců z Lunetic, nabídli se jim a strávili s nimi noc s vědomím, že nejsou ani první, ani poslední. Jsou to ženy, které se iv pokročilém důchodovém věku SAPu po Karlu Gottovi a vrhají po Danovi Hůlka. Ženy zkrátka chtějí ochutnat, jaké to je být v posteli s mužem, který je úspěšný a měl tolik žen, že jeho výkony v posteli musí podobat rafinované španělské koridě, při které nakonec každá žena s divokým křikem podlehne. Málokteré se to ale splní - a tak aspoň sní.

 

Tajemný cizinec

V dnešním světě je mimořádně nebezpečné vrhat se bezhlavě do náručí a postele zcela cizím chlapem, přesto mnohé dámy přesně o tomto sní. Princ s dokonalým tělem, bydlící naproti, který nemá závěsy a chodí po bytě jak ho pánbůh stvořil. Náhodné seznámení v kavárně, pozvání na další kávu, které končí vášnivým milováním bez zábran či zbytečných informací, jakými jsou příjmení, či rodinný stav. "Je to romantické a tak trochu ulítlé. Většina z nás by do toho nikdy nešla, ale tato představa je pro nás mimořádně přitažlivá, právě proto, že to běžně neděláme. Je to šílenství, které někdy ženské libido potřebuje, "vysvětluje tento stav kamarádka a musíme dodat, že to zcela jasně chápeme. S podobnými touhami dennodenně bojujeme.

 

Sex před očima jiných

Znovu se zde objevují aspekty ze skupinového sexu a sexu z donucení. Ženy prostě touží být středem pozornosti, dávat na odiv svou ženskost a vnímat, jak ostatní hltají očima křivky jejich těla (ženy závistivě, muži se vzrušením). Sex před očima druhých, při kterém je jasně patrné, jak velký zájem o ženu je a jak je ona neřestný, je pro mnoho žen zkrátka tou vůbec nejpřitažlivější představou. Možná proto, že se ji jen málokdy podaří zrealizovat. Zmínit musíme i to, že u části žen v této situaci platí opak - nevzrušuje jejich to, že se na ně někdo dívá, ale to, že je někdo při této nekalé činnosti nachytá. Skutečně ďábelské!

 

Zakázání lidé

I vy jste se už zalekli vlastní sexuální fantazie, v níž se objevil váš ex, šéf, či kamarád vašeho muže? Nemusíte se trápit. Lidská představivost ze záhadných příčin funguje tak, že čím "zakázanejší objekt", tím silnější fantazie. Syndrom chci mít to, co nemohu mít, je v sexu velmi silný. Ve skutečnosti fantazírování o "zakázaných" partnerech znamená, že jste se možná ocitli s partnerském v sexuálním stereotypu a toužíte po změně. To však neznamená, že se máte roztouženě vrhnout na souseda, ale spíše se snažit okořenit vlastní sexuální život.