TOPlist
 
 
 
oCity
Online svět pro vás
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČASOPIS S DOBRÝMI TIPY
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TOP 15 MUŽSKÝCH LŽÍ
 
lies.jpg
 
 

Co vám všecko muži dokážou nakukat len, aby byli v pohodě? Pojďme se podívat na to, jako si chlap snaží zachránit kůži.

 

1. Minimálně jednu lež máme společnou

Ní je počet předchozích sexuálních partnerů. Kým muži mají tendenci reálné číslo zdvojnásobit, ženy naopak skutečnou cifru sníží. V naší společnosti je totiž něžnější pohlaví s bohatýma milostnýma zkušenostmi ještě stále vnímané jakkoliv, len ne lichotivě.

 

2. Za chvíli jsem doma

Chvíle je definovaná, jako doba mezi 5-10 minut. V mužském pojímaní to znamená 1-5 hodin. Zvykněte si, že když vám chlap zavolá, že je za chvíli doma nemáte ho čekat dřív jako o hodinu.

 

3. Zavolám / napíšu ti

Ne, nezavolá, protože zapomene. Muži mají v hlavě tolik starostí a povinností, které my ženy zvládáme levou zadní, ale pře chlapa je to velká zátěž a proto zapomene zdvihnut mobil za celý děn a zavolat/ napsat vám. Nemějte mu to za zlé, muži jednoduše nedokážou zpracovat naraz tolik věcí jako my ženy.

 

4. Chci vážný vztah, nejde mi len o sex

Toto je veta, kterou ti chlap poví, protože si myslí, že se ti tak jednodušeji dostane do nohaviček. Ano, jsme občas naivní, ale ne až tak. Víme rozeznat, co myslí muži vážně a co ne. Nechej si to pře sebe, když už máš v pláne ostat len na jednu noc aspoň se dobře snaž.

 

5. Nesnáším uměliny a plastiky

Ha, ha, ha. Možno by si s takou ženou v skutečnosti nechtěl strávit zbytek života, ale určitě se rád podíváš na velký pevný, plastový prsa. A cizí ti nebude ani, jedna noc strávená s takou tou barbínou.

 

6. Byli tam jenom chlapi

Ano, samozřejmě ide vám tvrdit, že v celém bare anebo ve městě byli jenom chlapi? To se hádám, nestane ani ve filmu. Chlap poví cokoliv len, aby měl klid. Ale baby nerozčilujte se, to že bol v společnosti aj jiných žen, neznamená, že vás musel hněď podvázat. A flirtovat s nejvyšší pravděpodobností, flirtoval. Ale to ke chlapům patří, to nezměníte len se s tím musíte zamířit a hlavně mu věřit!

 

7. Asi umírám

Ve skutečnosti sedí zvadnutý na gauči a má kašlík a soplik. Mužská smrtelná choroba. Ženy, len se usmějte, spravte mu čaj a politujte ho.

 

8. Láska ten oběd je výborný

Ne vždy se vám vydaří výborné jídlo, nejste předci dokonalé. Muž pře všeobecný klid a pokoj v rodině vám nepoví, nič jiné, jako „Bylo to výborné zlato!“, i když to ve skutečnosti ledva do sebe dostal.

 

9. Zhubla si

Něco od vás chce. Toto vám chlap poví jenom tehdy, když chce sex, anebo něco jiné, co byste mu jinak nedovolili.

 

10. Jsem na cestě

Toto úzko souvisí s bodem č. 1. Když mu voláte, kdy přídě domov protože říkal, že „za chvíli“ je doma a už prošla hodina. Obvykle muži odpovídají další lží „ jsem na cestě“, a v skutečnosti sú ještě někde v posilovně, u mami, při pivě atd.

 

11. Nestálo to moc

Mať doma 3D televizor s uhlopříčkou jeden a půl metra je sice super, ale když přemýšlíte, z čeho ten daný měsíc zaplatíte topení a elektřinu, tak to velmi nepotěší. A když se optáte, či skutečně bolo také důležité, abyste toto měli doma, tak odpoví, že to nebylo drahé.

 

12. To fakt nejde opravit

„Nedá se“ se hovoří lepše jako „Já to nevím“. To, že jiní by to věděli, nepoví. Jednoduše se to nedá.

 

13. Toto zvládněme, to je maličkost

V prvém radě klame sám sebe. Muž skutečně věří, že to dokáže. Potvrzuje to aj jedna studia, která zjistila, že dva z troch mužů sú přesvědčení, že by v případě nouze dokázali přistát s letadlem. Je to skutečně obdivuhodné. Kde se v silnějším pohlaví bere toto obrovské sebevědomí? Prý za to může evoluce. Silnější bere všecko. Aj všecky samice.

 

14. "Propouští v práci, ale neboj se, mě nevyhodí"

Mnoho mužů má stále pocit nezaměnitelnosti. Lžou nám, aby nás ušetřili od starostí. Ale tito lži můžou zničit samotný pocit důvěry.

 

15. „Promiň, mrzí mne to. Víc se to nestane,"

V skutečnosti netuší, co by ho mnělo mrzet a proč tak vyvádíte. Len ho děsí představa, že večer zase nebude sex.