TOPlist
 
 
 
oCity
Online svět pro vás
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČASOPIS S DOBRÝMI TIPY
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
10 OTÁZEK A ODPOVĚDÍ, NA KTERÉ SE STYDÍME ZEPTAT
 
10_question_answers.jpg
 
 

Každou ženu občas trápí otázky, na které se hanbí anebo nemá koho optat. Tu je několik otázek a odpovědí na ty nejčastější.

 

1. Žena muže mít, vícero druhů orgazmů – jaké to jsou?

Ano, je to tak. Sú to konkrétně dva druhy: vaginální tzv. vniterný a klitoriálny tzv. zevnější. Klitoriálny dosáhne veščina z nás, drážděním klitorisu. Vaginální můžete dosáhnut drážděním bodu G, ale taký to orgazmus dosáhne velmi malé procento žen.

 

2. Jako oživit sexuálny život?

Přestaňte při sexu myslet na zbytečné, nepodstatné detaily a užitě si to naplno. Zapomeňte na faldíky, celulitidu, či malé prsa. Muži si tito věci absolutně nevšímají. Jediné po čem touží je mít v posteli sebevědomú ženu, která ví, co dělá.

 

3. Jakou polohu mají muži nejradši?

Většina mužů se shodne na tom, že nejlepší pozice sú tzv. „na koníčka“ a zezadu. V jednej pozici se ženy musí podřídit mužovi a v druhý sú zase ony té dominantní. Střídaní těchto dvou pozicí muži milují.

 

4. Kolik sexuálních partnerů je tak akorát?

To záleží aj od veku. Ale vícero odborníků se shodne, že číslo okolo pěti je v pořádku. Ale v dnešní době ani číslo 10 už není, nič neobvyklé.

 

5. Chce každý muž anální styk, a aby stě polykali?

To je otázka, asi jako, má každý muž rád štiplavé jídlo? Ne, každý muž je jiný. Ale bohužel, většina respondentů odpoví, ano. Tito věci od žen očekávají a muže za to hlavně množství pornografie. Ale to či po tom touží ten váš, zjistíte jednoduše tak, že se ho na to zeptáte.

 

6. Mám rada peesing, fetiš, sadomäso…jsem divná?

Ne, nejste. Každého vzrušuje něco jiné, každí jsme jedineční. Ale ani při těchto praktikách netřeba překračovat hranice. Mezi vzrušením a agresivitou je tenká hranice.

 

7. Pokud mám příliš vela sexu, budu velmi roztáhnutá?

Naopak, tréninkem se tomuto efektu zrovna zabraňuje. Porody a stárnutí způsobují aj uvolňovaní svalů pánvového dna. Pravidelný sex len pomáhá zmírnit tento jev a vaše vagína bude pevnější.

 

8. Jak dlouho trvá ženský orgazmus?

Trvá zhruba 20 sekund. Zajímavé je, že podle některých zjištění odborníkův až 60 % žen svůj orgazmus jenom předstírá a 10 % ho dosáhnut nedokáže, sú tzv. anorgazmické. Většina něžnějšího pohlaví dokáže dojít k vyvrcholení len s partnerem, kterého pozná a miluje – málokterá si ho užije během náhodného jednorázového sexu.

 

9. Můžu otěhotnět z orálního sexu?

Ne. Spermie sú malé a moudré a dokážu se dostat přes různé překážky, ale také velké orgány jako je srdce a plíce, to nezvládnu. Takže se k vajíčku nedostanou.

 

10. Jako můžu eliminovat divné zvuky při milovaní?

Za divným zvukem při milovaní se může skrývat všelico. Jisté zvuky způsobuje váš přirozený lubrikant, zřejmě každá poznáme vytláčení vzduchu z vagíny a ničím neobvyklým není ani skutečné vypuštění nabraného vzduchu - nazvěme ho celkem na rovinu prdnutí. Pokud byste tyto slyšitelné efekty chtěli eliminovat, museli byste se skutečně velmi kontrolovat a sledovat, který sval právě zavíráte a který uvolňujete. Vhodné je vybírat si polohy, při kterých se vám podobné zvuky nedějí, no to už zavání jistým omezováním. Myslete na to, že náhodné zvuky těla k milovaní patří a dokazují, že jste uvolněná a momentálně odevzdaná len jednej věci.