TOPlist
 
 
 
oCity
Online svět pro vás
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČASOPIS S DOBRÝMI TIPY
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TRENDY DÁMSKÉ ÚČESY: 5 TIPŮ NA ROK 2018
 
       
 

Dámy, správně sladit barvy outfitu se všemi módními doplňky a botami je jednoznačně nelehký a důležitý úkol. Je ale nad slunce jasné, že bez moderního účesu nikdy nebudete vypadat tak stylově, jak byste si přály. Věnujte proto pozornost aktuálním trendům, ty se totiž téměř nepřetržitě mění. Zde je 5 tipů na jistý úspěch v roce 2018.

 

1. Mikádo

Krátké vlasy zhruba do půlky krku zaručeně upoutají žádanou pozornost v jakýchkoliv různých úpravách a barvách. Důležité je nechat všechny vlasy zkrátit na stejnou délku a poté už se pouze rozhodnout, zdali zvolíte uhlazený nebo rozčepířený styl.

 

2. Pixie

Dáváte-li přednost krátkým střihům, můžete vyzkoušet takzvaný pixie střih, který lze různým stylingem přetvořit do nepřeberné škály trendy účesů. Zajímavým prvkem prakticky do jakéhokoliv účesu mohou lehce nenápadné barevné melíry, ovšem nic křiklavého.

 

3. Kudrliny

Dlouhé, krátké, blonďaté i zrzavé, všechny vlasy zkrátka vypadají dobře kudrnaté. Myšlenky na žehličku pusťte z hlavy, kudrliny budou letos vládnout jak přehlídkovým molům, tak ulicím každého města.

 

4. Stříbrobílá blond

Pokud bychom zabrousili do barev, letošek určitě ovládnou odstíny blonďaté, ovšem čím světlejší, tím lépe. Můžete zabrousit i od stříbrných až bílých odstínů blond, případně zkoušet kombinace různých odstínů pro dosáhnutí přirozenějšího vzhledu.

 

5. Ofiny

Objevovat se začaly již vloni, vrcholem bude sezóna 2018. Ano, řeč je o nepřeberné škále střihů ofin, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Delší, sčesané do strany, do pramínku, rovné, kratší nebo až do očí – představivosti se zkrátka meze nekladou.

 

Letošní sezóna se i přes všechny rady ponese zejména v pohodovém stylu, klaďte proto důraz především na své osobní pohodlí a dobrý pocit. Ostatně to je jediná skutečně univerzální a nadčasová rada.