TOPlist
 
 
 
oCity
Online svět pro vás
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČASOPIS S DOBRÝMI TIPY
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TRENDY PÁNSKÁ MÓDA 2018: JAKÉ STYLY LETÍ?
 
       
 

Přestože ve společnosti všeobecně panuje představa, že muži se o módu nezajímají ani zdaleka tolik, jako jejich něžné protějšky, jsou mezi nimi jistě tací, které obsah jejich šatníku vzhledem k současným trendům zajímá. A i přesto, že mezi ně třeba nepatříte, možná při pohledu do skříně zjistíte, že letošní módě jdete naproti, aniž byste o tom věděli.

 

Volný čas? Pohodlí a barvy.

Hlavním trendem roku 2018 jsou bezpochyby odvážné barvy a jejich kombinace. Pokud jste doteď slýchávali, že žlutá, červená nebo oranžová na muže nepatří, zapomeňte na to. Nebojte se křiklavějších mikin, triček nebo košilí (ani těch havajských)!

 

Džínovina

Své místo na výsluní si prakticky každý rok nachází džínovina. Ani letos tomu není jinak, ustupuje se však od loňského trendu úzkých kalhot a upřednostňují se naopak širší a rovné střihy se zahrnutými nohavicemi. Vytáhnout tak můžete i „starší“ kusy, to, že jsou trochu seprané, rozhodně není na škodu. Co se týká obuvi, mezi sportovními botami kralují běžecké tenisky, k šortkám nebo chinos kalhotám pak zvolte slip-on boty.

 

I formální móda se mění.

Ačkoliv by to někteří konzervativci nejraději zakázali, i trendy v oblasti společenského oblečení se postupně mění a vyvíjejí.  

Krok vedle neuděláte jak s klasikou, tak ani s oblíbenými polokošilemi s ležatým límcem a zapnutými knoflíky, ideálně bez potisku – takové můžete využít i k obleku, budou-li s ním barevně ladit.  

Na vzestupu jsou kontrastní vertikální pruhy, nebojte se proto vyměnit svůj jednobarevný tmavý oblek za extravagantnější. Ke všem formálnějším outfitům pak ideálně padnou kvalitní kožené boty v odstínech hnědé.

Univerzálním módním doplňkem zůstávají hodinky. Stále rozšířenějšími se stávají chytré hodinky, které jsou jednak velmi praktické a také je lze koupit jak ve sportovním, tak i elegantním provedení.