TOPlist
 
 
 
oCity
Online svět pro vás
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČASOPIS S DOBRÝMI TIPY
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TRENDY PÁNSKÉ ÚČESY: 5 TIPŮ PRO ROK 2018
 
       
 

Na tom, že pánové se ne vždy zajímají o módu a oblékání, sice může být špetka pravdy, o úpravu vlasů a trendy účesy už ale jeví zájem poměrně často. Rozcuchaných a neupravených můžu nejspíš i k radosti všech žen v posledních letech zkrátka ubývá a stylových účesů existuje nepřeberná škála.

 

1. Vyholená pěšinka

Jedním z ikonických prvků moderních účesů loňské, ale i letošní sezóny, jsou jednoznačně různé střihy, které spojuje upravená a vyholená pěšinka, většinou jako přechod mezi kratšími vlasy do ztracena po stranách a delšími na temeni. Specialitkou pak mohou být různé složitější vzory.

 

2. Odvážný uzel

Stejně tak střih krátkých vlasů po stranách a delších svázaných do drdolu či jakéhosi uzle na temeni byl poměrně kontroverzní a na vzestupu již v loňském roce, letos ovšem přestane budit smíšené pocity a bude vnímán převážně jako stylová záležitost.

 

3. Vyholená oblast uší

Typ kratších vlasů po stranách a delších na vršku hlavy je jednoznačně nejoblíbenější, zajímavou variací je vyholení oblasti okolo uší, což namísto od střihu do ztracena vytvoří ostřejší přechod. Takový účes perfektně zvýrazní například nožičky stylových brýlí, pokud nějaké nosíte.

 

4. Plnovous

Samozřejmě vás asi napadlo, že plnovous není tak úplně typ účesu, ovšem vězte, že střih vousů je velmi důležitým faktorem celého vzhledu i stylu vlasů. Upravený plnovousem můžete bez obav doplnit prakticky jakýkoli v spořádaný střih.

 

5. Kudrliny

Kudrliny jsou nikdy nehynoucím stylem, komu ovšem nejsou shůry dány, ten se jimi nejspíš nikdy nebude moci pochlubit. Pokud se vám ovšem kadeře přirozeně kroutí, nebraňte jim – i delší kudrliny budou letos in. Inspirace je samozřejmě důležitá, ve světě účesů je ale třeba držet na paměti, že kreativitě se meze nekladou a zaběhnuté styly rozhodně nepředstavují mantinely ani povinnost. Nejdůležitější je především cítit se dobře.