TOPlist
 
 
 
oCity
Online svět pro vás
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČASOPIS S DOBRÝMI TIPY
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DÁMSKÁ MÓDA: TRENDY SEZÓNY 2018
 
       
 

Zálibu žen v trendech oblékání a módě jako takové asi není třeba rozsáhle představovat. Samozřejmě až na pár výjimek je zkrátka pro většinu dam, žen a dívek obsah šatníku aktuálním tématem každý rok a v podstatě i každý den. Vyplatí se proto sledovat trendy, protože to, co vloni bylo in, už letos být nemusí (a s největší pravděpodobností ani není). V jakém duchu se tedy nese rok 2018?

 

V hlavní roli oranžová

Rozhodně se nebojte výrazných a křiklavých barev v čele s oranžovou, kterou můžete klidně využít nejen u doplňků, ale i jako hlavní barvu celého outfitu. Stejně dobře a trendy budete ale vypadat i v červené nebo žluté.

 

Seprané? Nevadí.

Protipólem svítivých a křiklavých barev jsou seprané mdlé barvy, ve kterých budete na podzim vypadat mimořádně dobře. Například k jednobarevným topům takovéhoto stylu vynosíte klidně i starší džíny – rovný a širší střih je výhodou, jen nezapomeňte zahrnout nohavice.

 

Květiny

Motivem, který se statečně drží na vrcholu módních žebříčků již několik sezón, jsou květiny. Na černém i barevném pozadí, v různých provedeních, jako overaly, trička, mikiny, kraťasy nebo již téměř klasické havajské košile – nemůžete šlápnout vedle.

 

Pruhy

Pruhované komplety, košile, trička – zaručený recept na úspěch. Letošní sezóna patří především svislým a šikmým pruhům a čím více kontrastu, tím lépe.

 

Netradiční tradice

Poměrně zajímavým trendem jsou šedé kostýmy, z celkového pohledu poměrně klasická a konzervativní záležitost, která se dá ovšem pojmout velmi kreativně a výsledný efekt může být dech beroucí.

Podobnou výstředností je pak měděná a bronzová barva. Myslíte si, že kostým prakticky celý v takové barvě nemůže působit seriózně a stylově? Velký omyl.

 

Jen málo věcí na světě se vyvíjí tak zvláštním způsobem, jako právě móda. Trendy odcházejí a přicházejí nové, staré se vrací a některé jsou zkrátka na výsluní pořád. Jediné, co je na začátku každé sezóny jisté je, že nejlépe budete vypadat v tom, v čem se nejlépe cítíte.