TOPlist
 
 
 
oCity
Online svět pro vás
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČASOPIS S DOBRÝMI TIPY
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
10 RAD JAK ZAUJMOUT NORMÁLNÍ ŽENU
 
normal_girl.jpg
 
 

Článek jsem psala z pohledu, žen. Tuto tému jsem rozebírala s kámoškami. A shodli jsme se na pár typech mužů, kterých jsme měli tu “čest” poznat a už víc bychom takých střetnut nechtěli. Dokládám, všechny jsme holky v domácnosti, staráme se o svých dokonalých mužů, vaříme, pereme, žehlíme, ne jsme neustále hysterické, zkrátka jsme normální baby. Pokud, ale chcete barbínu, která vás bude poslouchat na slovo, chodit jenom po kávičkách a zadírat vás z peněz, tak tento článek neberte do úvahy. Také děvčata se vymykají normálu.

 

1. Nehraj to na frajera

Žádná normální žena, která chce muže do života, nechce mít po boku frajera, který se hraje na něco, čím není. Zaujmeš zejména pokorou a skromností. Ne autem, domem a penězi. Správní žena se nedá koupit a nenechá se ani oklamat pozlátkem. Nesnaž se zaujmout penězi a řečmi, ale skautkami: otvor dveře, odsuň stoličku, pomoz, žene obléct kabát, vezmi ji do divadla anebo na turistiku… Toto robí skuteční muži.

 

2. Buď upřímný

Nebuď anebo se nesnaž byť dokonalý. Buď upřímný a povez o sebe aj něco, co z tebe urobí normálního člověka. Nehraj se na poloboha, že nemáš žádné chyby.

 

3. Žij zdravě

Nehovořím, že musíš, mít postavu kulturistu anebo jíst bio, raw a pod. Stačí, když žene, ukážeš, že pravidelně cvičíš a nejíš jenom fastfoody. Samozřejmě raz za čas to nikoho nezabije, ale ženy netouží po chlapovi, který v 50-ke umře na infarkt.

 

4. Přizpůsob se

Samozřejmě nemyslím tím, aby si se žene podřídil úplně ve všem. Ale najdi ve věcích, které ona rada robí, aspoň jednu, kterou budeš dělat spolu s ní. Za to tě bude milovat. Ženy milují, když s nimi muž tráví čas. Například běh, malovaní, starostlivost o zahrádku...a pod. Ale pozor pokud rada vaří, nesnaž se jí motat po kuchyni, raději si sedni a čekej na večeru, čest výjimkám.

 

5. Zaujímej se

Ptej se na ni a její život. Hlavně když ti začne odpovídat buď duchem přítomný a poslouchej. Neptej se otázky typu: „Jako se máš?“ Z toho je jasné, že se ptáš jenom z povinnosti. Skus vymyslet něco, z čeho je jasné, že tě doopravdy zaujímá. Např.: „Co tě dnes potěšilo?; Z čeho si dnes ostala smutná?, Co ti dnes dodalo energii?, Jakou práci ti dnes přidělil šéf?“...atd.

 

6. Výlety

Brávej ji na výlety vela a často. I když len do vedlejšího města/dědiny. Ženy milují „vítr ve vlasech“, poznávat nové věci a místa. Nech, mají na co vzpomínat a rozprávět svým dětem.

 

7. Buď citlivý

Každý muž má citlivou stránku osobnosti. Nesnaž se ji skrývat. Nemysli si, že tak v očích ženy klesneš. Povez jí co v skutečnosti, v dané chvíli cítíš, bez omezení, bez strachu. Bude tě o to víc zbožňovat.

 

8. Žárlivost

Přehnaná žárlivost je choroba. Nesnášíme muži, kteří žárli už len když se na nás někdo pozře. Ne to, ještě když žárlíte na našich kamarádů a kámošky. Si typ kluka, který zbystří pozornost při každém pípnutí správy, či zazvonění telefonu? Tak to velmi rychle změn. Takto normální dívku nezaujmeš.

 

9. Agrese

Snad ani nemusím vysvětlovat, jako velmi nás odpuzují muži, kteří při nejmenším náznaku konfliktu zdvíhají pěsti. Uvědomte si, je to pro nás trapné. Vypadáte nevychovaní a žádná žena nechce chlapa, kterého třeba vychovávat.

 

10. Alkohol

Raz za měsíc si vypít je v pořádku. Ale každý víkend v lihu? Nebodej, každý večer s pivem v ruce? Ne, ne, ne. Je to nechutné. Po prvé páchne vám z úst, to nehovořím, že po tom ještě chcete aj sex! Je to jako milovat se so sudem piva. Po druhé se vám změní povaha o 360 stupňů a nedá se s vámi vydržet. Proto, pokud si potřebujete vypít po náročném dni, sáhnete po poháry vína, upozorňuji, po jednom malém poháry, ne po celý láhvi. Tak pijí vyzření a uvědomělí muži.