oCity
Online svět pro vás
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČASOPIS S DOBRÝMI TIPY
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
6 ZÁKLADNÍCH RAD CO DĚLAT A CO NEDĚLAT NA PRVNÍM RANDE
 
       
 

Hodně z nás ať už máme 15 nebo 45 let je nervózních z prvního rande s osobou, která se nám líbí. Chceme udělat dojem ale nepřehánět to. Nevíme jak se tvářit a o čem povídat. Abychom nevypadaly nudně, namyšleně ale ani příliš bláznivě. Každý z nás má své nedostatky které se bude chtít snažit ukrýt. Každný s nás je nerózny. A právě proto jsme pro vás připravili pár základních rad co dělat a co nedělat na prvním rande.

 

1. Dojem

První dojem, první pohled vám hodně napoví, hodně o vás prozradí a je neopakovatelný. Proto je důležité abychom se uklidnili a nabraly odvahu. Protože zpocená ruka, nervózní pohled či oklepávání postoj, dobrý dojem neudělá. Nejdůležitější věc při prvním očním kontaktu je úsměv, ukázat druhé straně, že se na něj těšíme. Druhá věc je podání ruky musí být pevné ale ne až příliš. Pokud jste muž měli byste ženu políbit na obě tváře. U ženách to neplatí, je dobré počkat dokud vás muž políbí na tvář.

 

2. Program a neb co budeme dělat

Ve většině případů, muž vymýšlí program a většinou se buď jdete projít nebo si sednout někam na kávu / drink. Ale ženy nebojte se ukázat svou dominantní stránku. V dnešní době muž ocení pokud i vy navrhnete nějaký program a nenecháte všechno na něm. I první rande může být netypické, nemusíte rovnou zakotvit v podniku na drinku (a když už, tak alkohol jen s mírou). Můžete vymyslet něco mnohem zajímavější tím partnera určitě zaujmete. Navrhněte mu to co rádi děláte pokud rádi chodíte na turistiku vezměte ho na nějaký vrchol nebo místo které mate rádi, pokud mate rádi adrenalin zkuste navrhnout například volný pád z mostu. Jděte do galerie nebo do muzea. Pokud rádi sportujete obujte si brusle nebo sedněte na kolo. První rande nemusí být nudné sezení v podniku.

 

3. Konverzace

Věc, která straší mnohých z nás je aby nezůstalo trapné ticho. Jsou zakladní témata, kterým byste se měli raději vyhnout jako náboženství a politika. Vyprávějte o tom čemu se věnujete co děláte rádi ve volném čase, kde pracujete kde bydlíte, kam rádi jezdíte. A v neposlední řadě hlavně poslouchejte druhou stranu tam se dá pěkně navázat na rozhovor. V 90% případů najdete společné téma ať už o práci nebo o nějakém hobby.

 

4. Vzhled a make-up

Zde je důležité pravidlo, vše s mírou. Muži mají rádi pokud zena upravená ale ne 5 vrstev mejakapu červenou rtěnku a moc silné stíny, zkrátka žádný výrazný make-up. Muži mají rádi přirozenost. To platí io oblečení, jemné šaty nebo halenka jsou jistě dobrou volbou ale nezapomeňte ani na pohodlnost oblečte si to v čem se cítíte dobře. Vynechejte však výstřihy a minisukně, sice ho zaujmete ale pouze do té míří aby vás zavolal rovnou do postele, ale s druhým rande už nepočítejte, když tak jen v posteli. No a ženy co mají rádi na mužovćh hlavně být oholený, voňavý a upravený. Žádné roztrhané gate tričko fleky a mapy pod pažemi.

 

5. Upřímnost a přirozenost

Snažte se nepřetvařuje a být upřímný. Jinak by se vam to v budoucnu mohlo vymstít. Nesnažte se Urbi dojem něčím co ve skutečnosti neděláte nebo nemáte. V každém případě zůstaňte takový jaký jste bud ho zaujmete tím nebo jej nechte tak jinak byste se pak museli přetvařovat do konce života nebo ho nemile překvapit časem, že ve skutečnosti nejste ten člověk, se kterým začal na začátku chodit.

 

6. Rozloučení

Posledním bodem je rozloučení. Co udělat na konci rande u žen se často naskýtá otázka zda se má nechat odvézt domů a zda se má nechat políbit. No to vše záleží na tom jak jste se během rande cítili. Pokud se vám líbil a bude vás chtít políbit tak byste ho políbit měli jinak by si mohl myslet, že sním už víc ven nechcete jít. Ale pokud ho opravdu políbit ještě nechcete ale líbil se vám tak mu to rovnou řekněte a nestyďte se. Můžete mu říct, že to byl opravdu pěkný den / večer ale na polibek je ještě příliš brzy a navrhněte mu, že byste se mohli setkat znovu a dodejte přesný den ať ho ujistíte, že se sním ještě setkat chcete. U mužů se zase naskýtá opačný problém či ženu políbit nebo ne. Nejvhodnější je políbit ženu na obě tváře a rozloučí se se slovy, že to byl krásný den a rádi byste si to zopakovali. Přece jen první rande je jen první. Pokud jste ale nedočkavý a toužíte ženu opravdu políbit tak to zkuste a uvidíte jiná možnost tu neexisuje samozřejmě předtím si promyslete než rande probíhalo a zda by vám to přešlo. Přece jen většina žen se na prvním rande ještě líbat nechce. Pokud na ženě vidíte, že byla z vás nadšená a líbil se jí den tak to zkusit můžete.