oCity
Online svět pro vás
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČASOPIS S DOBRÝMI TIPY
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12 TIPŮ KAM JÍT NA PRVNÍ SCHŮZKU
 
animals.jpg
 
aqua.jpg
 
cooking.jpg
 
fruit.jpg
 
gallery.jpg
 
horse.jpg
 
kart.jpg
 
mountains.jpg
 
park.jpg
 
ping_poing.jpg
 
ship.jpg
 
tea.jpg
 
 

Zaměřím se na místa, která jsou možná trochu odvážnější a atypické. Chcete přeci zaujmout. A na prvním rande nebo schůzce se většina lidí v dnešní době nechce nudit někde v kině. Nemluvě o tom, že se vůbec nepoznáte, jen celou dobu budete sedět v klidu a sledovat film, čest výjimkám.  Takže pojďme na to.

 

1. Turistka

Navrhnete, méně nebo víc nároční, pěší turistiku. Jdete někam na nejbližší kopec. To má několik výhod, například, nikdo vás nebude rušit, na vrchu kopce budete mít ze sebe úžasný pocit a především krásné vzpomínky.

 

2. Motokáry

Trochu adrenalinu a hned se přelomí ledy. Hodně se nasmějete a užijete si spoustu zábavy. Na takové rande nelze zapomenout. Holka nebo kluk jistě zaujmete natolik, aby si s vámi vyšel podruhé.

 

3. Plavba lodí

Navození luxusní atmosféry s pocitem svobody na šírej vody. Co víc by člověk mohl chtít na prvním rande? Na tohle se jednoduše nezapomíná. A v budoucnu se to bude krásně vyprávět dětem.

 

4. Sportovní aktivity

Máte rádi aktivní životní styl a chcete zjistit, zda to bude mít druhá strana podobný názor? Seberte jí hrát tenis, ping pong nebo běhat. Budete mít ze sebe lepší pocit a dokonce i zchudnete.

 

5. Sběr ovoce

Tohle je opravdu krásná činnost na ještě krásnějším místě. Umíte si představit první rande v jahodovém sadu nebo mezi jabloněmi? Skvěle se porozprávíte a ještě si i pochutnáte na sladkém ovoci. Ocení to zejména ženy a konec konců, muži také, když udělá holka, skvělý ovocný koláč.

 

6. Galerie

Trochu kultury, nikomu nezaškodí. Dnes do galerií, hodně lidí nechodí, co je sice škoda, ale vy si tak můžete bez obav vychutnat atmosféru moderního umění a promluvit si s vyvolenou/vyvolením.

 

7. Útulek

Spojení příjemného s užitečným. Vyvenčit nějakého pěkného psíka, který se určitě potěší, a k tomu okouzlíte aj slečnu, s kterou jdete na rande. Její srdce se určitě roztaje, až uvidí, že pomáháte slabším a bezbranným.

 

8. Jízda na koni

Také další tip je spojen se zvířaty. Tentokrát něco trochu náročnější. Nebojte se, nemusíte vědět, jezdit na koni. Majitelé nebo lidé, kteří o koně pečují, budou přímo vedle vás a vašeho koně budou vést. Tato činnost je velmi romantická, ženy budou naměkko.

 

9. Čajovna

Pohoda při vodní fajce, ticho, klid a dobrý čaj. Co víc si přát na prvním rande?

 

10. Vaření

Zůstaňte doma a uvařte si specialitu šéfkuchaře. Dobře si pochutnáte a zjistíte či dokážete vzájemně spolupracovat.

 

11. Zábavný park anebo Aquapark

První rande musí být předci nezapomenutelný. Odvažte se a vyrazte do nejbližšího zábavného parku anebo Aquaparku. Ženy budou mít co vyprávět kamarádkám a kluci sú věčné děti, ti budou určitě za.

 

12. Botanická zahrada

V botanické zahradě se můžete přejít v sklenících mezi exotickými rostlinami. Najít krásné, tiché zakutí a jezírka s lekníny. K tomu se toho hodně naučíte, co není nikdy na škodu. Děvčata také to pěkné místa vždy ocení.