TOPlist
 
 
 
oCity
Online svět pro vás
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČASOPIS S DOBRÝMI TIPY
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5 TIPŮ JAK POZNAT NEVĚRU U MUŽE
 
       
 

Máte pocit, že se mezi vámi a vaší drahou polovičkou něco mění k horšímu? Začal váš přítel nebo manžel z ničeho nic trávit více času v práci, dal se na pravidelné běhání, dbá na sebe o mnoho více než dříve, anebo při stále častějších hádkách skloňuje slovo „rozchod“? Je nevrlý a negativně se staví k řešení problémů vašeho vztahu a domácnosti? Pak je pochopitelné, že vás již napadlo, jestli vám nezahýbá. Víte, jak poznat nevěru u muže? Níže jsme pro vás připravili 5 signálů, které byste rozhodně neměli podceňovat.

 

1. Přehnaně o sebe pečuje

Jindy pohodlný „taťka“ najednou vstává o půl hodiny dříve, aby stihl po ránu sprchu, voní se nově pořízeným parfémem vysoké kvality a před spaním chodí nezvykle běhat, aby zhubl a zapracoval na kondici? Taktéž si hlídá stravu a namísto populárního guláše se šesti nově upřednostňuje Caesar salát? Jen málokteré ženě by takové množství radikálních změn v životním stylu nebylo podezřelé. Řešení je jen jedno – sedněte si spolu a zkuste chytře zjistit, zda se chytil za nos a chce žít zdravěji kvůli sobě a vám, anebo za tím stojí nějaká třetí „motivace“.

 

2. V závěru hádek zmiňuje možnost rozchodu

Nejenže mezi vámi narůstá množství konfliktů a hádek, ale rovněž stoupá i jejich intenzita, která začíná atakovat neúnosný práh. Vzduchem létají nadávky, urážky, výčitky a „pere se špinavé prádlo“ z minulosti. Z partnerovy strany navíc čím dál tím častěji v závěru těchto bouřlivých výměn názorů slyšíte slova o možném rozvodu, rozchodu a poznámky, „zda by nebylo lepší, když by si každý šel svou vlastní cestou“ a podobně. Pozor, zbystřete, i toto by mohl být signál, že váš milý má za vás již vyhlédnutou alternativu a raději než opravovat stávající vztah s vámi by začal žít nový příběh. Někde jinde a s někým jiným.

 

3. Nemá čas

Čím dál tím častější hospoda s kamarády, přesčasy, fotbaly, nezvyklé služební cesty a obecně nedostatek času tráveného spolu s vámi. Pokud váš manžel či přítel zrovna nezměnil zaměstnání a jeho pracovní vytížení je tak ve snaze udržet si „dobrý flek“ skutečné, mějte se na pozoru. Je totiž dost možné, že jste se propadla v jeho žebříčku priorit a penzum času, které dříve patřilo výhradně vám, se nyní možná dělí mezi dvě ženy. A jeho maminku tím rozhodně nemyslíme.

 

4. „Čistý“ nebo zaheslovaný telefon

Zakládali jste si po dlouhá léta na nezlomné důvěře, díky které jste si mohli jeden od druhého půjčit telefon, aniž byste ve zprávách našli cokoliv podezřelého? Pak vás jistě zarazí, když si váš protějšek najednou změní heslo na Facebooku, zakóduje telefon, anebo jej naopak zcela „vyčistí“. To znamená, že vymaže všechny zprávy a historii hovorů s uživateli dámského pohlaví. Ani toto chování se v drtivé většině případů neděje bezdůvodně a upozorňuje na potenciální mužovu nervozitu z toho, že se jeho aférka provalí.

 

5. Špatná zkušenost z minula: Chybu může udělat každý, ale nezbytné je se poučit

V minulosti vás již podvedl. Prasklo to (jak jinak?), vy jste mu odpustila a chvíli bylo vše v pořádku. Partner si vás začal více vážit, „sekal latinu“, trávil s vámi každou volnou chvíli a zahrnoval vás dárky. Jen tak. Z lásky. Protože jste. A najednou se zase vše o 360 stupňů otočilo a situace začíná nepříjemně připomínat stav, ve kterém jste se před lety dozvěděla o jeho bokovce. Rozhodně byste to neměla brát na lehkou váhu a prověřit, zda jsou jeho tvrzení o hospodě s kamarády a přesčasech pravdou, anebo prostými výmluvami. Stejně tak, jako se říká „Chybovat je lidské, odpouštět božské,“ je totiž třeba vzít v potaz i další, mnoha generacemi potvrzenou tezi: „Kdo podvede jednou, jen málokdy má problém podvést znovu.“