TOPlist
 
 
 
oCity
Online svět pro vás
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČASOPIS S DOBRÝMI TIPY
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
6 TIPŮ JAK SE SEZNÁMIT S MUŽEM
 
       
 

Jak se seznámit s mužem? Kdyby na tuto otázku existovala jednoznačná odpověď a univerzální návod, jisto jistě by za něj ženy a dívky všech věkových kategorií dobře platili. I přesto však existuje pár jednoduchých rad, co pro seznámení s potenciálním partnerem udělat. Sepsali jsme je pro vás do následujících 6 bodů:

 

1. Vyrazte do fitka

Myslíte si, že v posilovně narazíte pouze na individua, která mají místo mozku steroidy? Tak to jste na omylu! Cvičení ve specializovaných fitness centrech se stává stále běžnější aktivitou, kterou se chodí po práci odreagovat úspěšní muži různého věku i profesí, čímž se vám otevírá velice rozmanitý vzorek potenciálních partnerů. A i kdyby posilovna nakonec nebyla místem, kde objevíte šampióna svého srdce, alespoň si zpevníte postavu a vyčistíte hlavu.

 

2. Kurz pro začátečníky? Proč ne!

Vaření, fotografování nebo třeba tenis. Nabídka kurzů pro začátečníky i pokročilé je v dnešní době takřka nepřeberná. Pokud vás tak něco skutečně zajímá, vaše poptávka bude s největší pravděpodobností vyslyšena. Přihlásíte-li totiž do kurzu vaší oblíbené činnosti, automaticky se dostanete do skupiny nových, neznámých lidí, kteří však mají stejný koníček. V takové skupině se snadno seznamuje, protože odpadá pocit trapnosti a prvotní oslovení se týká čistě tematiky kurzu, viz.: „A jak jsi to vyfotil?“ nebo „Kolik koření jsi do té směsi přimíchal?“ a podobně.

 

3. Žena v nesnázích aneb požádejte o pomoc

Líbí se vám vedle na zastávce postávající muž jedoucí očividně stejným směrem nebo třeba prodejní asistent v obchodě s nábytkem? V obou případech máte ideální příležitost navázat kontak. Zatímco pána čekajícího na MHD můžete naťuknout dotazem na to, zda „již jela dvacítka“, odborníkovi na koupelny můžete zase při fingovaném výběru kachliček nevědomky popsat místo jeho budoucího bydliště.

 

4. Kdo nemá Tinder, jako by vůbec nebyl!

Pokrok nezastavíš, říká se. A je to pravda i v případě seznamování. V době všudypřítomných smartphonů se do světa dostala zcela nová metoda poznávání jiných lidí, která pomalu nahrazuje klasické internetové seznamky tak, jak jsme na ně byli v posledních dvaceti letech zvyklí. Je to jednoduché. Nainstalujete si seznamovací aplikaci (nejvíce profláknutý a globální je Tinder, ale existuje i několik dalších), zapnete GPS a mobil vám dle zadané specifikace (pohlaví, věk + vzdálenost od vaší aktuální polohy) sám předhazuje profily okolo se vyskytujících kořistí. Vy posouváte nabízené profily s fotografiemi a popisy buď doprava (líbí), anebo doleva (nelíbí). Pokud si budete sympatičtí navzájem a oba to stvrdíte „lajkem“, aplikace vás automaticky propojí do společného chatu. A zda skončí u psaní, společného kafe či se z toho vyklube něco víc, to už je pak pouze a pouze na vás.

 

5. Hoďte stud za ramena a přisedněte si

Vyrazila jste na obhlídku baru nebo kavárny a objevila samotného muže, který očividně na nikoho nečeká a pouze v poklidu skenuje situaci? Máte dvě možnosti. Posadit se sama a doufat, že si všimne on vás a sebere odvahu, anebo vzít osud do svých rukou a pod vymyšlenou záminkou si přisednout k němu. Vymluvit se na to, že vás samotnou pit kafe/Gin Tonic nebaví, se ostatně můžete vždy. A kdyby bylo nejhůř, nabízí se nesmrtelná fráze: „Neznáme se odněkud?“.

 

6. Nebojte se udělat první krok

Pravidelně se v pracovní době setkáváte ve firemní kuchyňce s oním fešákem z marketingového oddělení? Nebo vám snad imponuje chlap z logistické sekce? Ať už tak či onak, nepředstavuje-li pro vás vztah s kolegou – byť třeba vzdáleným – z práce problém, nebojte se začít konverzaci. Vhodné je přitom úvodní tematiku směřovat k danému prostředí – novému kávovaru, blížícímu se teambuildgu na horách či pomalé tiskárně, která by si již zasloužila odchod na zasloužený odpočinek.