TOPlist
 
 
 
oCity
Online svět pro vás
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČASOPIS S DOBRÝMI TIPY
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5 TIPŮ JAK SE SEZNÁMIT SE ŽENOU
 
       
 

Různě skloňovaný dotaz „Jak se seznámit se ženou?“ patří na internetu k těm vůbec nejvyhledávanějším. Aby také ne, když tento problém v různých životních etapách potká téměř každého muže. S odpověďmi je na něj to však už horší, protože ženy jsou jak známo velice nevyzpytatelná stvoření. A přesto nás tolik přitahují. Proto jsme pro vás připravili 5 tipů, které vám při seznamování s něžným pohlavím pomohou.

 

1. Upřímnost a bezprostřednost jako pevný základ

Pravidlo číslo jedna – buďte sami sebou. Ať už se ucházíte o spolužačku, u které byste rádi přetavili kamarádský vztah v něco víc, o sexy kolegyni či náhodnou“kočičku“ v baru, snažte se především nemachrovat a nehrát si na někoho, kým nejste. Chovejte se bezprostředně, mluvte upřímně a šetřete sebechválou. Namísto toho radši naslouchejte a soustřeďte se na to, co vám ženský protějšek říká. Zájmem o ženu ještě nikdy žádný singl samec nic nezkazil. Tedy, pokud zrovna nebyla zadaná. A pokud v parku nebo na autobusové zastávce pokukujete po potenciálním objektu zájmu, nebojte se začít hovor. Vyvarujte se však obecných frází o počasí a buďte upřímní. Líbí se vám její obličej? Oči? Postava? Pokud vás dívka nebo žena něčím zaujala, řekněte jí to. Ženy – ačkoliv to někdy nedají najevo – milují lichotky. Když ji oslovíte, decentně pochválíte a i ona k vám bude cítit sympatie, je pravděpodobné, že se dáte do delšího povídání.

 

2. Vyrazte do fitka, parku nebo baru

Doma na zadku ještě nikdy nikdo osudovou ženu svého života nepotkal. To je neměnná pravda. Seberte se a vyrazte mezi lidi, kde s vysokou pravděpodobností narazíte na protějšky podobných zájmů. Rádi cvičíte? Tak nezvedejte doma činky „na prázdno“, kupte permanentku a běžte si „potahat železa“ mezi chlapy a samozřejmě hlavně ženy, které na svém těle pracují ve fitku. Oslovit ženu, která na první pohled hoví podobným názorům a postojům jako vy je vždy jednodušší. A není přitom nutné vázat se pouze na prostory fitness centra. Pokud vám přijde posilování jako ztráta času, nezoufejte. Zajít „na lov“ můžete i do parku nebo samozřejmě do baru, kde seznámení navíc často usnadňuje alkohol. Dvě skleničky, které vám pomohou hodit za hlavu stud a rozvázat jazyk skutečně mohou se sbalením „kořisti“ pomoci, ale pijte s mírou. Potácející opilci ženám neimponují.

 

3. Nebojte se Tinderu a jděte s dobou

Zajímavou možnost jak se seznámit se ženou nabízí i seznamovací aplikace na chytré telefony, které pracují s vaší aktuální GPS polohou, přičemž nejznámější z nich nese jméno Tinder. Jednoduše jdete po ulici nebo sedíte v kavárně a aplikace vám sama ukazuje profily dívek v požadovaném věkovém rozpětí, které aplikaci mají nainstalovanou a vyskytují se v požadovaném vzdálenostním okruhu. Vy posouváte buď doprava („líbí“), anebo doleva („nelíbí“). Pokud se dočkáte shodné pozitivní reakce, aplikace vás sama propojí a nabídne vám společné chatovací okénko, kde dámu jednoduše oslovíte. Ale pozor „Ahoj, jak se máš?“ nefunguje. Projděte si její profil, zamyslete se a první zprávy směřujte např. na její koníčky nebo hezké oči, které vás zaujaly.

 

4. Smích léčí. A nejen to

Každá žena se chce zasmát, pobavit. Když už tedy nějakou potenciální „kořist“ oslovíte, nebojte se projevit svůj smysl pro humor. Rozhodnete-li se pro fórek, vyprávějte jej jako vždycky; držte se toho, co funguje třeba na vaše kamarádky a samozřejmě – vyvarujte se vulgarit, nejapných vtípků a zbytečných oplzlostí. Pokud oslovenou ženu rozesmějete, máte vysokou šanci na to, že se nevidíte naposledy.

 

5. Zahoďte strach z neúspěchu

Důležitá rada na závěr, kterou byste měli mít vždy na paměti. I sebevětší Don Chuan občas šlápne vedle a pokus oslovení a následné sbalení dané krasavice zkrátka skončí fiaskem. Tak to zkrátka je. Důležité je nic si z toho nedělat a naopak se zamyslet nad příčinou, ze které byste se mohli poučit pro další ženy. Obecně platí, že čím více budete chodit mezi lidi a snažit se seznamovat (na začátku třeba i „jen tak“ bez postranních úmyslů), tím více se zocelíte a naučíte reagovat na různé typy žen a jejich projevů. Stejně jako ve škole, při tenisu nebo jakémkoliv jiném soutěžení platí dávné rčení „Těžko na cvičišti, lehko na bojišti!“.