TOPlist
 
 
 
oCity
Online svět pro vás
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČASOPIS S DOBRÝMI TIPY
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
10 RAD JAK ZAUJMOUT NORMÁLNÍHO MUŽE
 
Zaujmout_muze.jpg
 
 

1. Dobrou energií

Dobrá energie je k nezaplacení. Ale jak ji získat nebo si ji udržet? Musí z vás jednoduše sršet, aby byli muži ochotni oslovit vás nebo se k vám přiblížit. Čili, nafoukanost, přílišné sebevědomí a hněv jsou zrovna ty vlastnosti, ke kterým muži neinklinují, spíše se jim vyhýbají. Do své výbavy proto zařaďte úsměv, pohodu a možná i drobné šibalství. Neznamená to však, že máte být pouze malou lolitkou, ale klidně i přístupnější femme fatale.

 

2. Úsměvem

Úsměv, to je věru šance přeměněna. Za méně než tři sekundy (tři sekundy !!!) si muži dokáží ženy podvědomě vyhodnotit jako minimální až maximálně sympatické, atraktivní, srdečné a dokonce i inteligentní pouze na základě toho, zda se usmívají jako Mona Lisa, Julia Roberts, nebo Morticia od Adamsovi . Nestěžujte se na nekorektnost tohoto unáhleného úsudku a usmívejte se. Byť priblblo, ale hodně. Šťastná = nekomplikovaná (myslí si oni), a to je návnada jako blázen!

 

3. Humorem

Je důležitější, než si myslíte. Humor totiž mnohokrát odlehčuje různé situace a určitě hraje hlavní roli i při seznamování. Nemusíte být vtipná násilím nebo ovládat 100 nejlepších vtipů, ale spíše vědět humorně a možná i decentně reagovat na příjemné, humorné mužské narážky nebo věty. Slovní pingpong je pro mnohé muže natolik zajímavý, že si život bez něj nedokážou představit - v mužské, ale ani v ženské společnosti.

 

4. Zájmem

Projevte svému ideálu, že sice máte zájem, ale nebuďte velmi aktivní. Mužů mnohem více dráždí určitá nesmělost a zdrženlivost, ale i to, pokud je necháme chvíli čekat.

 

5. Oblečením

Žena má být ženou a oblečení ji má dotvářet do jednoho svůdného celku. Mnoho mužů proto oceňuje, pokud je žena sexy a zároveň elegantní. Pokud oblečení příliš mnoho odhaluje, působí to levně a na druhé straně muži nemusí zapojovat až tak svou představivost, kterou oni tak rádi zapojují. Udělejte jim proto radost, ať se mohou pokochat a snít o tom, jak kráčíte po jejich boku v těch vysokých lodičkách.

 

6. Komplimenty

Komplimenty zabírají, ale jen v mírné formě! Pokud ho budete tlapkách po rameni za každou vypuštěnou hloupost, ztratíte v jeho očích na úctě. Takže jen upřímný obdiv, Nevtírejte se!

 

7. Bezradností

Není snad účinnější způsob, jak byste mohli zaujmout muže. Vždyť právě tehdy se cítí jako jediný Superman na naší planetě, který vás musí okamžitě zachránit! A to je ten fantastický pocit, který si jistě nenechá ujít. Je jedno, zda jde o defekt, neznámé slova z křížovky, těžký nákup či jiná, vcelku bezradná situace, kde vy potřebujete pomoci. Ženská bezradnost bývá magnetem a div se svět, mnohé takové situace jsou počátkem nadějného vztahu. Proč asi?

 

8. Přátelé

Věnujte pozornost i jeho přátelům. Pokud na ně dokážete udělat dojem, bude na vás hledět jinýma očima. Kdo by nechtěl babu, kterou mu závidí?

 

9. Originalitou

Vynikáte ve sportu, v kuchyni, v práci či v jiné oblasti? Jistě víte, v čem jste tak dobrá, tak se předveďte! Ukažte, jak si věříte a v čem vás může obdivovat! Muži jen těžko odolávají šikovným ženám, které jsou do vozu i do kočáru a vědí, jakou mají cenu. Platí i to, že díky své originalitě budete umět naučit i vy jeho něco, co lze on zas tak neovládá a dosud neměl nikoho, kdo by ho do toho zasvětil. Je to cosi, co on možná nemá a proto to vyhledává. A vy jste toho velmi příjemným bonusem.

 

10. Nehrajte se na někoho, kým nejste

Přetvařovat se nedokážete dlouho ai kdyby, je to v konečném důsledku ztráta času pro obě strany. Buďte, jaká jste. Možná právě to, co na sobě tak úporně chcete skrýt, osloví muže vašich snů. Orientujte se na někoho, koho zaujme vaše skutečné JÁ. Jen při něm budete přirozená, uvolněná a tedy i šťastná.