TOPlist
 
 
 
oCity
Online svět pro vás
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ČASOPIS S DOBRÝMI TIPY
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RANDE NA SLEPO? NA CO SI DÁT POZOR
 
blind.jpg
 
 

Jdete prvý krát na rande ces online seznamku? Tu je pár tipu na co si dát pozor, aby to dopadlo dobře anebo aby vás někdo neunesl.

 

1. Nelžete

Určitě se vám to taky stalo. Podle fotky jste čekali, že přídě normální kluk, no ve skutečnosti přišel přesný opak. Je to děsivé, ale veščina lidí na seznamkách lže o základných věcech: o tom, kolik měří nebo váži, o veku… Fotka předci snese všechno a pomoci správného uhlu se dá aj ze škaredého káčátka vykouzlit sexy modelka či princ Krasoň. Vyhnete se lhaní, zvyšujete šance na úspěch. A neztrácejte čas zbytečnými rande, ze kterého i tak nic nebude.

 

2. Oblečení

Samozřejmě, chcete druhou stranu zaujmout, zvolte teda outfit, kterým zaujmete. Ale dejte si pozor, nechcete budit dojem, že jste přišli na casting do filmu pře dospělých. Vyhnete se hlubokým výstřihům, krátkým sukním a podobně. A taky nikdy nevíte kdo na to rande přídě, mohl by to být nějaký uchyl  a takovým outfitem byste ho jen vyprovokovali. Okrem toho, klukům se to ani nelíbí, pokud holka vypadá příliš levně. Raději si zvolte to, v čem se cítíte nejlíp, s výjimkou tepláků. Budete tak uvolnění a můžete se soustředit na jiné, důležitější věci.

 

3. Rozhovor

Nejlepší je pročíst si aktuální správy. Aspoň tak nebude stát řeč. Lidi se rádi baví o tom co se momentálně okolo nás děje. Ale dobré témata jsou i vaše/ jeho /jí hobby a bývalí partneři. Je dobré dopředu upozornit, co vám vadilo na ex a na co si má v budoucnu dávat pozor. Ale pokud se náhodou rande bude opakovat, raději už o bývalých nerozprávějte, stačí se vyzpovídat jednou.

 

4. Pátrejte dopředu

Rozhodne se před schůzkou, snažte zjistit o druhé straně co nejvíc. Google ví toho hodně. Pokud máte aspoň jednoho společného známého, zeptejte se naň ho/ na ni. Především, pro ženy je to dost rizikové jít na rande a nic si o něm nezjistit. Co když je to nějaký psychopat anebo vrah? Snažte se teda najít co nejvíc informací. Pokud daná osoba není vůbec k vyhledaní, je na tom něco podezřelé. Ale pokud se aj napříč tomu, sním střetnut chcete, dohodnete si rande ve čtveřici. Nech jde s vámi kámoška s přítelem.

 

5. Místo

Toto úzko souvisí s bodem 4. Je dobré jít na prvním rande na veřejné místo. Nejlepší někam, kde je vela lidí a nehrozí tak, že vás někdo sváže a unese. Vybírejte například náměstí a procházka po městě, namísto procházky po lese na kraji města. Pokud vám toto muž navrhne, raději ostane sedět doma.

 

6. Délka

Je skutečně nepříjemné být s někým, kdo vám nesedl, déle jak dvě hodiny. Je to ideálna délka prvního rande. Pokud vám daná osoba nesedla, ospravedlňte se a choďte po dvou hodinách domov. Ale pokud jste si sedli a cítíte se dobře, kašlete na pravidla a buďte spolu, jak dlouho chcete. Samozřejmě, ale sex na prvním rande nepřichází do úvahy. Pře ženu je to jasný znak, že vám jde jenom o jedno. No a muž nikdy neodmítne, za to si však bude držet odstup, protože nikdo nechce ženu, která se hněď podvolí.

 

7. Mobil

Nevytahujte mobil, pokud to není nutné. Ani vy byste neboli nadšený, kdyby se vám druhá strana nevěnuje a stále len kouká do mobilu. A ještě to může vypadat i tak, že stále koukáte na hodiny a nemůžete se dočkat, kdy to rande skončí. Pokud je to skutečně tak, raději se ospravedlňte a odjeďte. Hledět stále do mobilu je nezdvořilé.

 

8. Nemeškejte

Samozřejmě, stať se může ledaco. Můžete zůstat v zácpě anebo vás zdrží někdo doma. Pokud jste osoba, která chronicky stále mešká, nechejte si to raději pře kamarády. I když ani to není nejlepší řešení. Přesnost je předci výsada králů a značí to o vaší zodpovědnosti a schopnosti organizovat si čas. Raději vyrazte dřív z domu. Meškat na rande s někým koho nepoznáte, může vypadat i tak, že nepřijdete vůbec a muž anebo žena jednoduše odjedou a nebudou na vás čekat, tak jako vaši kamarádi. Važte si čas druhých lidí.

 

9. Plánujte

Už to dávno není tak, že muž musí automaticky vymýšlet program. Ale či už jste žena, anebo muž mějte v záloze několik nápadů na pěkné místa, anebo zajímavé aktivity, které můžete dělat. Není, nič horší, jako se nudit na rande s někým koho neznáte. Kromě toho, pro muže to může být bod navíc když ukážete žene, že víte vymyslet super program.

 

10. Účet

Ženy uvědomte si, nežijeme v 19. století. Ukažte, že jste normální a pokojně se aj ponoukněte, že celý účet zaplatíte, anebo si ho aspoň rozdělte na poli. Není nic horšího, jako když necháte za sebe zaplatit a ani při tom okem nemrknete.